Надання адміністративних послуг маломобільним групам населення на дому за допомогою комплекту портативної техніки «Мобільний кейс»

03-02-2020

З грудня 2019 року через Центр надання адміністративних послуг у. м.Сєвєродонецьку (далі - ЦНАП) для певних категорій громадян надаються адміністративні послуги на дому за допомогою комплекту портативної техніки «Мобільний кейс», який передано Сєвєродонецькій міській раді проектом «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією GIZ.

«Мобільний кейс» - це мобільне робоче місце адміністратора ЦНАП, що представляє комплект сучасної портативної техніки та вміщується в компактний металевий кейс. У ньому - ноутбук, прилад для зчитування ID-паспортів, портативні сканер та принтер, 3G USB модем для доступу до Інтернету, акумулятор (який забезпечує автономну роботу на 5-6 годин), веб-камера та усе необхідне ліцензійне програмне забезпечення. Передбачений і безготівковий розрахунок через Інтернет-банкінг на місці.

Рішенням сесії Сєвєродонецької міської ради від 09 жовтня 2019 року за №4146 був затверджений  Порядок надання адміністративних послуг на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора за допомогою комплекту портативної техніки «Мобільний кейс» (далі – Порядок), який визначає процедуру надання адміністративних послуг суб’єктам звернень з обмеженими можливостями шляхом виїзного обслуговування адміністраторами відділу адміністративних послуг Сєвєродонецької міської ради (далі – адміністраторами) за допомогою комплекту портативної техніки «Мобільний кейс».

Цей Порядок розроблений та затверджений з метою забезпечення, створення  зручних та доступних умов отримання адміністративних послуг мешканцями міста Сєвєродонецьк, селищ Синецький, Лісна Дача, Воєводівка та Павлоград (далі – міста Сєвєродонецьк).

До категорій суб’єктів звернення, яким можуть надаватися адміністративні послуги на пересувному віддаленому місці адміністратора за допомогою комплекту портативної техніки «Мобільний кейс» відносяться:

• особи з інвалідністю I групи;
  • особи, які, за висновком лікарсько-консультативної комісії, не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги;
  • мешканців міста Сєвєродонецьк, що за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись, та/або перебувають на стаціонарному лікуванні у медичних закладах м. Сєвєродонецьк;
  • особи похилого віку (понад 80 років).

Належність суб’єкта звернення до мешканців міста Сєвєродонецьк визначається реєстрацією місця проживання суб’єкта звернення за даними паспорту громадянина України.

Вік суб’єкта звернення визначається за даними документа, що посвідчує особу заявника (паспорта громадянина України або іншими документами).

Стан здоров’я суб’єкта звернення, що визначає його належність до категорій осіб, на яких поширюється послуга пересувного віддаленого робочого місця адміністратора з використанням комплекту  портативної техніки «Мобільний кейс», підтверджується довідкою сімейного лікаря, завіреною печаткою завідуючого відповідного відділення медичного закладу.

Подати заявку до ЦНАПу для виїзду адміністраторів на дом можуть родичі, сусіди, знайомі зазначених категорій осіб, на яких поширюється послуга пересувного віддаленого робочого місця адміністратора з використанням комплекту  портативної техніки «Мобільний кейс» при наявності зазначених вище документів.

Більш детальну інформацію з приводу надання адміністративних послуг з використанням комплекту  портативної техніки «Мобільний кейс» Ви можете отримати звернувшись до фахівців на рецепції ЦНАПу або за телефоном (06452) 44337.