Ви тут:

25 жовтня відбудеться національний тест із медіаграмотності

24-10-2023
Категорія: 

25 жовтня відбудеться щорічний тест із медіаграмотності, який організовує національний проєкт із медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики ]]>«Фільтр»]]> до Глобального тижня медіаграмотності 23–29 жовтня. Це вже вдруге Україна приєднується до цієї ініціативи.

Тест можна скласти 25 жовтня на платформі «Typeform» о 10:00, 13:00, 17:00 та 21:00 лише 1 раз. Тривалість опитування 45 хвилин, після закінчення ви одразу побачите свій результат. Правильні відповіді організатори опублікують 26 жовтня на ]]>сайті «Фільтр».]]>

Покликання на тест шукайте напередодні в ]]>соцмережах ]]>та на ]]>сайті ]]>«Фільтр».

Учасники, які найшвидше дадуть найбільшу кількість правильних відповідей, отримають подарунки від партнерів. Гравці, які складуть тест більше ніж 1 раз, не зможуть]]> ]]>претендувати на призи.

Справжні гуру медіаграмотності отримають сертифікати, що підтверджують їхні знання. Переконайтеся, що ви правильно зазначили електронну пошту, прізвище та ім’я. Переможців оголосять 1 листопада в ]]>соцмережах]]> та на ]]>сайті ]]>«Фільтр».

Національний тест із медіаграмотності реалізовується Національним проєктом із медіаграмотності «Фільтр»]]> Міністерство культури та інформаційної політики України]]> разом із програмою USAID]]> «Мріємо та діємо]]>» та проєктом «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», які втілюються]]> IREX in Ukraine]]>, та разом з]]> UNDP Ukraine / ПРООН в Україні]]> за підтримки уряду Японії.

 

Міністерство освіти і науки України

]]>https://mon.gov.ua/ua/news/vidbudetsya-drugij-nacionalnij-test-iz-mediag...]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)