4 травня лікарі Консультативно-діагностичного центру Сєвєродонецька прийматимуть у Богданівці (Дніпропетровська обл.)

03-05-2023

4 травня з 10:30 спеціалісти Консультативно-діагностичного центру Сєвєродонецької міської ради проведуть виїзний прийом у с.Богданівка (Дніпропетровська область) на базі гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації.

Всі, хто потребує, матимуть можливість безкоштовно отримати консультації та медичну допомогу кардіолога, дитячого травматолога, невропатолога, ендокринолога та окуліста.

За потреби відвідувачам нададуть ліки (обмежений перелік зі складу гуманітарної допомоги).

Крім того, медичні працівники зроблять аналіз крові (клінічні, біохімічні дослідження та імуноферментні дослідження).

Також відвідувачам будуть запропоновані окуляри.

Всі послуги надаватимуться без попереднього запису.

Адреса: Дніпропетровська область, Павлоградський район, с. Богданівка, вул. Шевченка, 32-Г.

Нагадуємо, що КНП «Консультативно-діагностичний центр» СМР приймає пацієнтів в Дніпрі за адресою: вул. Бригадна, 11 (біля ТК «Нагорка»).

Телефон реєстратури: +38 (066) 249 56 69.