Актори театральної майстерні «Art&Гарт» із Сєвєродонецька представили на фестивалі «Мандрівний вішак» драму «PinkFroyd»

18-03-2023

Актори театральної майстерні «Art&Гарт» із Сєвєродонецька представили на фестивалі «Мандрівний вішак», що проходив у Луцьку, драму «PinkFroyd» про тендітні й складні стосунки  молодих людей, - ]]>повідомляє «Район.Луцьк»]]>.

Дійство відбулося у підвальному приміщенні Волинської обласної друкарні. Це приміщення, як і інші, де проходить фестиваль є  дещо незвичним. Однак дуже скоро підвал наповнився десятками людей так, що місця практично не залишилось.

]]>]]>

Організаторка фестивалю Руслана Порицька розповідає, що такі місця і є особливістю фестивалю та розповідає, що предовсім такі вистави розраховані на представників молодого покоління.

«Ми завжди заходимо в нові приміщення, яким цього разу стало підвальне приміщення обласної друкарні. Це розраховано в першу чергу на молодих людей, які готові сприймати експерименти, але серед наших глядачів є і багато старшого покоління. Ну і ще є вистава для дітей, що розширює нашу глядацьку аудиторію», – говорить пані Руслана.

На сцені біла постіль, він і вона у білому, а між ними глобус, який відіграє дуже важливу роль у загальній композиції.

«А іншого глобусу нема. Глобус на всіх один, навіть у жінки», – зі сльозами мовить героїня.

]]>]]>

Дійство показує стосунки ЖІНКИ та ЧОЛОВІКА.

«Я – твоя Голландія, ти – моє все..», – вигукує героїня зі сцени, і глядачі поринають в атмосферу дійства...

Ефект підсилюють несподівані звуки потяга, гра актора на гітарі, танці, люстерка, а ще – уривчастий сміх і сльози. Емоції героїв додають все більшої напруженості, перетворюючи фрази у тонкий і чорний гумор.

]]>]]>

За матеріалом: «Район.Луцьк»  - ]]>https://lutsk.rayon.in.ua/news/40763-erotika-nizhnist-i-plastika-u-pidva...]]>