Артем Лисогор: Я точно знаю, що над площею Перемоги у Луганську ще замайоріє наш український прапор. Тоді і відсвяткуємо справжній День Луганської області, яка витримала усі імперські навали росії!

03-06-2023

Скільки років Луганщині? Як адміністративній одиниці – 85, а як батьківщині нащадків козака Вергуна – понад 250.

Та, насправді, їй стільки, скільки і нашій молодій країні з давньою історією.

Упевнений лічити слід тільки роки, які роблять нас сильнішими та наближають до цілі: розбудова потужної, незалежної, визнаної у всьому світі європейської країни. Інші – ми запам’ятаємо та зробимо висновки.

Сьогодні Луганщина – це уся Україна! 320 тисяч наших людей розпорошені по усіх світах та акумулюють ресурс для свого особистого конрнаступу!

Слава Україні!

Начальник Луганської обласної військової адміністрації