Більшість українців хочуть роботи, а не соціальної допомоги

05-04-2023

Найважливішими програмами, які допоможуть постраждалим від війни громадам, є створення робочих місць і працевлаштування населення. Таку думку висловили українці під час ]]>дослідження]]>, проведеного соціологічною групою «Рейтинг».

60 % опитаних назвали найважливішим для постраждалих громад відновлення підприємств і робочих місць, 55 % — відбудову пошкоджень, 41 % — фінансову підтримку населення.

За словами учасників дослідження, вони хочуть забезпечити собі майбутнє, бажають працювати, жити й виховувати своїх дітей в Україні, і це для них важливіше, ніж одноразові фінансові виплати.

Окрім цього 37 % респондентів наголошують на важливості медичної та гуманітарної допомоги, 23 % вважають необхідним втілення програм підтримки розвитку дітей, 21% — програм з психосоціальної підтримки.

Джерело: Social.com.ua - ]]>https://social.com.ua/robota/bilshist-ukrayincziv-hochut-roboty-a-ne-soc...]]>