БЮДЖЕТ ГРОМАДИ ЗБІЛЬШЕНО ЗА РАХУНОК НАДХОДЖЕННЯ СУБВЕНЦІЙ З ДЕРЖАВНОГО ТА ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТІВ

01-09-2021

Розпорядженням керівника Сєвєродонецької міської ВЦА від 30 серпня 2021 року №1629 «Про внесення змін до бюджету Сєвєродонецької міської територіальної громади на 2021 рік»  збільшено  дохідну та видаткову частину бюджету громади на 126 322 918 грн  за рахунок субвенцій з державного та обласного бюджетів.

Так, до бюджету громади надійшла субвенція з державного бюджету на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об'єктів соціально-культурної сфери в сумі 125 718 000 грн, в тому числі 92 500 000 грн на капітальний ремонт контактної мережі Л-14 км пр. Гвардійський диспетчерський пункт “Північна” та тягової підстанції № 5, м. Сєвєродонецьк Луганської області, 19 400 000 грн на будівництво стадіону з комплексом спортивних майданчиків, розташованих в кварталі 49а міста Сєвєродонецька, 9 818 000 грн на реконструкцію сквера Горького в м. Сєвєродонецьк та 4 000 000 грн на капітальний ремонт асфальтобетонного покриття дороги по вул.Синецькій в м.Сєвєродонецьк.

Також до бюджету громади надійшла інша субвенція з обласного бюджету на співфінансування субвенції на реалізацію інфраструктурних проектів на розвиток об'єктів соціально-культурної сфери (придбання мультифункціональних спортивних майданчиків) в сумі 401 640 грн. Майданчики буде встановлено на території загальноосвітніх шкіл №1, 8, 12, 13, 15, 20 та на території ДЮСШ №1 за адресою вул.Вілєсова,4 та ДЮСШ №4 за адресою вул.Маяковського, 28.

За рахунок субвенції з місцевого бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в бюджеті громади передбачено кошти в сумі 156 554 грн на капітальний ремонт житлових будинків та квартир окремим категоріям громадян (ЗУ"Про статус ветеранів ВВВ).

За рахунок субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції передбачено 46 724 грн на видатки з виплати заробітної плати з нарахуваннями для забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів.

Фінансове управління СМ ВЦА