Чергове засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва

08-09-2021

На черговому засіданні Координаційної ради з питань розвитку підприємництва в Сєвєродонецькій міській територіальній громаді на порядку денному стояло два питання.

Проєкт регуляторного акта «Правила торгівлі на ринках Сєвєродонецької міської територіальної громади» розглядався вдруге. По ньому доповіла начальник відділу торгівлі та з захисту прав споживачів управління економічного розвитку Сєвєродонецької міської ВЦА Тетяна Красюк. Вона зокрема зазначила, що протягом визначеного терміну для отримання пропозицій від громадськості до змісту регуляторного акта зауваження не надходили.

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» проєкт регуляторного акта необхідно погодити із уповноваженим органом. Листом Державної регуляторної служби України від 13.08.2021р. отримано пропозиції щодо удосконалення цього проєкту та зауваження до розробленого аналізу регуляторного впливу. Наразі триває робота щодо усунення зазначених недоліків та отримання погодження від Державної регуляторної служби України.

Члени Координаційної ради прийняти проєкт регуляторного акта «Правила торгівлі на ринках Сєвєродонецької міської територіальної громади» за основу. Після усунення недоліків, визначених Державною регуляторною службою України, проєкт документа буде повторно направлено на погодження. У разі погодження регуляторний акт буде винесено на розгляд керівнику Сєвєродонецької міської ВЦА.

Другим розглянули проєкт регуляторного акта «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Сєвєродонецьк». Начальник хіміко-бактеріологічної лабораторії  КП «Сєвєродонецькводоканал»  Олександр Недозім зазначив, що ці Правила поширюються на суб'єктів господарювання, які надають послуги з централізованого водовідведення, на юридичних осіб незалежно від форм власності та відомчої належності, фізичних осіб-підприємців, фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність і взяті на облік як самозайняті особи у контролюючих органах згідно з Податковим кодексом України, які скидають стічні води до систем централізованого водовідведення.

За результатами пропозицій і зауважень від членів Координаційної ради відділу цивільного захисту екологічної безпеки та охорони праці Сєвєродонецької міської ВЦА спільно з КП «Сєвєродонецькводоканал» запропоновано провести роботу щодо збору та узагальнення пропозицій щодо змісту регуляторного акта; проаналізувати кількість підприємців, на яких будуть поширюватись ці правила; зібрати інформацію з сусідніх міст щодо періодичності контролю за кількістю та якістю стічних вод, які скидаються до систем централізованого водовідведення.

З урахування цього проєкт регуляторного акта буде винесено на розгляд Постійної комісії з вивчення та надання висновків про відповідність у регуляторного акт вимогам законодавства та направлено на погодження до Державної регуляторної служби України.

За інформацією Управління економічного розвитку СМВЦА