«Давай, грай!»: футбольний тренер з Сєвєродонецька Євген Колесник займається з дітьми у Добротворі (ФОТО)

16-08-2022

Shakhtar Social і партнер проєкту компанія ДТЕК організовують тренування для дітей у різних містах України.

Проєкт «Давай, грай!», спрямований на розвиток масового дитячого футболу, продовжує діяльність у низці регіонів країни. Чергове тренування відбулося в Добротворі (Львівська область). Тут у двох вікових групах (7–9 та 10–12 років) займаються близько 50 дівчаток і хлопчиків: як місцеві, так і переселенці з Бахмуту, Сєвєродонецька, Курахового, Чернігова й Харкова. Ці діти були вимушені залишити свої домівки через активні бойові дії.

Проводить заняття досвідчений тренер Євген Колесник, який уже протягом 5 років працює з учасниками «Давай, грай!». Євген також переселенець – раніше займався з дітьми в Сєвєродонецьку, але був змушений виїхати з рідного міста і тепер тренує вихованців у Добротворі. Як і у всіх місцях присутності проєкту, тут юні футболісти та їхній наставник забезпечені всім необхідним приладдям для проведення занять.

Проєкт «Давай, грай!» реалізується фондом Shakhtar Social за підтримки генерального партнера компанії ДТЕК. Наразі майже 1 000 дітей тренуються у 13 населених пунктах України.

* * *

Від 24 лютого до 1 серпня бізнеси SCM, Фонд Ріната Ахметова та ФК «Шахтар» надали 3 мільярди гривень, або близько 100 мільйонів доларів, для допомоги Україні й українцям, і щодня ця сума зростає. Гуманітарна допомога охоплює вже понад 11 мільйонів людей по всій країні.

За матеріалом: ]]>https://shakhtar.com/en/news/2022/august/16_news/16_lets-play/]]>

Кликните по изображению для просмотра в полном размере