Державною відзнакою нагороджено керівницю управління охорони здоров’я Сєвєродонецької МВЦА Світлану Шведову

01-11-2022

Державною відзнакою нагороджено керівницю управління охорони здоров’я Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Світлану Шведову.

За поданням керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександра Стрюка Світлану Олегівну відзначено Почесною грамотою Верховної Ради України за особливі заслуги перед Українським народом.

Світлана Шведова як керівник сєвєродонецького управління охорони здоров'я, починаючи з моменту повномасштабного вторгнення рф до України 24 лютого 2022 року і до моменту повної окупації міста Сєвєродонецька, постійно знаходилась на робочому місці та виконувала свої посадові обов'язки, організовуючи роботу медичних установ і надання медичної допомоги хворим та пораненим у наднебезпечних умовах постійних обстрілів. Її багаторічна сумлінна праця, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної медицини та виховання висококваліфікованих фахівців також відзначено на високому рівні.

Почесну нагороду та нагрудний знак керівниці управління охорони здоров’я Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Світлані Шведовій вручили голова Луганської ОДА - начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай та перший заступник голови Луганської ОДА Олексій Смирнов.

Средняя: 5 (3 оценок)