Ви тут:

До Дня захисту дітей 150 рюкзаків видано в Сєвєродонецькому гумхабі Дніпра школярам-переселенцям з Луганщини

02-06-2023
Категорія: 

1 червня, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, в Гуманітарному хабі Сєвєродонецької міської військової адміністрації у місті Дніпро дітям-переселенцям шкільного віку з Луганщини була організована видача рюкзаків від Дитячого фонду ООН  UNICEF Ukraine. 

Видано 150 наплічників,  кожен з яких містить повний набір канцтоварів і необхідного шкільного приладдя: щоденник, зошити, кольоровий папір, кольоровий картон, фарби, гуаш, пензлики, пляшку для питної води, пластилін, ручки, фломастери, олівці, ножиці, клей, лінійку, гумки, ємність-нерозливайку.

До речі, це вже друга видача наплічників від Дитячого фонду ООН  UNICEF Ukraine в гумхабі Сєвєродонецької МВА у місті Дніпро. Минулого разу, на різдвяно-новорічні свята, більшість дітей з Луганської області, які зареєстровані у нашому хабі на проспекті Калнишевського, 27К, особливо соціально вразливих категорій, вже отримали подібні рюкзаки. Тоді, в першу чергу, були забезпечені школярі з багатодітних сімей, з особливими освітніми потребами, малозабезпечені та ті, хто опинився в особливо складних життєвих обставинах. 

1 червня рюкзаки з наборами надали тим дітям, які їх не отримували попереднього разу, а також - хто нещодавно евакуювався чи змінив місце проживання та за цей час зареєструвався у Сєвєродонецькому гумхабі Дніпра. 

Як зазначають працівники і волонтери хабу, діти та їх батьки залишилися задоволеними такою допомогою. Особливо, що захід був приурочений до свята - Міжнародного дня захисту дітей. 

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (3 оценок)