ДО УВАГИ  ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ МІСТА!

13-04-2018

У рамках співпраці з українсько-польською Фундацією ПАУСІ по впровадженню громадського бюджету у м.Сєвєродонецьк, з метою поглиблення результатів, ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ звертається  до Вас з пропозицією про співпрацю у рамках якої передбачається:

- опитування місцевих громадських організацій, які представляють інтереси цільових груп: жінок, молоді, людей з інвалідністю, ВПО, національних меншин. Метою опитування є дослідження, обговорення та вироблення рекомендацій щодо відображення інтересів  цільових груп у місцевих бюджетах в умовах бюджетної децентралізації.

Опитувальник  розроблений експертами ПАУСІ. Онлайн опитувальник знаходиться за посиланням: ]]>https://goo.gl/qae43P]]>.

- за підсумками опитування буде проведено 5 робочих зустрічей у міській раді за участю представників опитаних громадських організацій, органів місцевого самоврядування, експертів Фундації ПАУСІ на яких будуть розроблені рекомендації щодо відображення інтересів згаданих цільових груп у місцевих бюджетах  в умовах бюджетної децентралізації