До уваги мешканців Сєвєродонецької міської територіальної громади!

24-07-2022

Шановні мешканці Сєвєродонецької міської територіальної громади!

Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація наразі вживає заходи щодо створення реєстру осіб, які втратили житло, виїхавши в безпечні умови, а також з’ясовує потреби у забезпеченні житлом і вишукує можливості розміщення мешканців громади на території громад, підконтрольних Україні.

За дорученням керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександра Стрюка Сєвєродонецька міська ВЦА звернулась до голів понад 230 територіальних громад, підконтрольних Україні, щодо можливості розміщення та забезпечення житлом мешканців Сєвєродонецької територіальної громади.

З цією метою створюється реєстр осіб, які втратили житло, виїхали в безпечні умови та потребують поліпшення житлових умов в частині отримання власного помешкання.

Для цього мешканцям Сєвєродонецької міської територіальної громади, що потребують поліпшення житлових умов в частині отримання власного помешкання, необхідно заповнити форму за посиланням:

]]>https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdcOxvlKjiSNuLnncSnJBSxNkSHOuu89W2PpPCoQRKg6BDULw/viewform?fbclid=IwAR0AavRnKEmmPGB-hMFog7SRtoGLKWJb0LAFXjY78woOoJklN1ShE5noVNI]]>

Звертаємо увагу, що форма заповнюється українською мовою, особою старше 18 років, яка є власником житла!

Средняя: 3.6 (5 оценок)