Ви тут:

До уваги мобілізованих осіб або осіб, які добровільно пішли служити до лав ЗСУ під час впровадження воєнного стану в Україні, які звертаються за одноразовою матеріальною допомогою!

20-11-2023
Категорія: 

]]>Розпорядженням начальника Сєвєродонецької міської ВА №732ВА ]]>затверджено у новій редакції Положення про порядок надання у 2023 році матеріальної допомоги особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Відповідно до Порядку:

1. Матеріальна допомога виплачується особам, які були призвані на військову службу під час мобілізації або добровільно пішли служити до лав ЗСУ у період запровадження воєнного стану в Україні, для придбання необхідного спорядження, засобів індивідуального захисту тощо, і які продовжують проходити службу на момент подання заяви про виплату матеріальної допомоги.

2. Матеріальна допомога надається одноразово у розмірі 20 000 (двадцять тисяч) грн.

3. Для отримання допомоги особа або її уповноважений представник/представниця звертається із заявою або її сканованою копією на ім’я начальника УСЗН Сєвєродонецької міської ВА.

До заяви додаються:

  • скановані копії паспорту заявника/заявниці (сторінки 1 і 2, а також сторінки з відміткою про реєстрацію місця проживання), або копія ІД-карти та довідки про внесення відомостей до Єдиного державного демографічного реєстру/витягу з Єдиного державного демографічного реєстру, завірені належним чином (дата, підпис, прізвище та ініціали з відміткою «згідно з оригіналом»);
  • сканована копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника/заявниці, завірена належним чином (дата, підпис, прізвище та ініціали з відміткою «згідно з оригіналом»);
  • сканована копія довідки з місця проходження військової служби із зазначенням періоду проходження служби;
  • сканована копія військового квитка заявника/заявниці (сторінки 1, 2 та сторінка із зазначенням дати призову на військову службу в період запровадження воєнного стану), завірена належним чином (дата, підпис, прізвище та ініціали з відміткою «згідно з оригіналом»);
  • сканована копія довідки про відкриття банківського рахунку в АТ КБ «ПриватБанк» або у АТ «Ощадбанк»;
  • сканована копія доручення на представлення інтересів заявника/заявниці (за потребою), завірена належним чином (дата, підпис, прізвище та ініціали з відміткою «згідно з оригіналом»).

5. До заяви можуть додаватися завірені належним чином копії інших документів (довідок, витягів з наказів тощо), які підтверджують, що особа була призвана/добровільно пішла служити до лав ЗСУ під час запровадження воєнного стану в Україні.

5. Документи, які надаються в електронному вигляді, надсилаються на електронну адресу УСЗН Сєвєродонецької міської ВА upszn0919atukr [dot] net.

6. Заявник несе відповідальність за достовірність наданих документів.

7. Заяви на виплату допомоги приймаються в межах дії Положення у 2023 році.

 

Для консультацій зі спеціалістами Управління соцзахисту населення Сєвєродонецької МВА звертатись за телефонами: ]]>https://sed-rada.gov.ua/upravlinnya-soczahistu-naselennya/telefoni-garya...]]>

За даними Управління соціального захисту населення СМВА

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)