До уваги населення! Перелік захисних споруд цивільного захисту та підвальних приміщень Сєвєродонецької міської територіальної громади

23-02-2022

Цивільне населення завжди є найбільш уразливою стороною при будь-яких збройних конфліктах та терористичних атаках.

Збройна агресія Російської Федерації проти України та останні події в умовах загострення ситуації на лінії розмежування в Луганській та Донецькій областях вимагають особливої уваги всіх категорій населення до дій на випадок загроз.

Для укриття населення від надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціального та воєнного характеру в Сєвєродонецькій міській територіальній громаді, як і по всій Україні, створено фонд захисних споруд цивільного захисту, який включає сховища та протирадіаційні укриття цивільного захисту, також в особливий період можливе використання підвальних приміщень житлових будинків, та інші споруди підземного простору, які можуть бути використані для укриття населення.

В умовах загрози безпеці населенню, його готовність до взаємної допомоги стає вирішальною. А обізнаність, гарна підготовка та врівноваженість - запорукою кращої допомоги близьким і тим, хто особливо цього потребує. Чітке розуміння алгоритму дій допоможе ефективніше впоратися з кризою та зменшити її негативні наслідки.

П]]>ерелік захисних споруд цивільного захисту та підвальних приміщень Сєвєродонецької міської територіальної громади, які можуть бути використані для захисту населення громади від небезпечних наслідків надзвичайних ситуацій, а також від дії засобів ураження в особливий період]]>

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)