До уваги підприємців міста Сєвєродонецька та Сєвєродонецької територіальної громади.

28-07-2021

Шановні колеги та партнери!

РОЗПОЧИНАЄМО ПРОЕКТ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ!

БО «БФ «Реалізації ідей» в рамках проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією DeutscheGesellschaftfürInternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH, при підтримці ВЦА м. Сєвєродонецьк оголошує про початок проєкту з підтримки підприємців міста Сєвєродонецька та Сєвєродонецької територіальної громади.

Мета проєкту – підвищення спроможності ведення бізнесу та його конкурентоздатності, подолання наслідків пандемії COVID-19.
Ми підготували для вас серію навчальних тренінгів, індивідуальних консультацій та менторську підтримку за програмою «COVID19. Бізнес. Діємо в нових умовах».

ЗАПРОШУЄМО усіх бажаючих діючих підприємців нашої громади на презентацію проєкту, де ми розповімо про його цілі, задачі, можливості та поділимось планами щодо підтримки та розвитку підприємництва в нашому регіоні.

Презентація відбудеться
30 липня (п’ятниця) о 14:00 в приміщенні Кризового медіа центру «Сіверський Донець»
за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т Центральний, 54.

В презентації також прийматимуть участь:
Представники компанії GIZ та керівництва військово-цивільної адміністрації м. Сєвєродонецьк.

Захід проводитиметься у форматі офлайн (з дотриманням карантинних вимог) та онлайн форматі, з трансляцією заходу в прямому ефірі в соц. мережі Фейсбук, на сторінці БО "БФ Реалізації ідей" ]]>https://www.facebook.com/IdeasfundNGO]]>.
Участь безкоштовна.

З усіх питаннь можна звертатись до організаторів за тел.:
(066) 045 96 16;
Агафонова Олена Олексіївна.

Реєстрація на участь в презентації за посиланням:

]]>https://forms.gle/fXcNixb9LeL1CQet7]]>

Проєкт «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією DeutscheGesellschaftfürInternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу TeamEuropeпроєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.