До уваги ВПО з Луганщини в Тернопільській області!

19-01-2023

Гуманітарний хаб Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації в Тернопільській області розпочинає співпрацю з Тернопільською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України за підтримки Товариства Червоного Хреста Норвегії.

В Гуманітарному хабі “Луганщина Моя” за адресою м.Тернопіль, вул. Грушевського, 5, розпочинає роботу мобільна бригада у складі сімейного лікаря, медичної сестри, лікаря - гінеколога та психолога.

Звернувшись до спеціалістів мобільної бригади, ви зможете отримати наступні послуги:

Лікаря та медичної сестри:
- Консультації сімейного лікаря з подальшими рекомендаціями;
- Лабораторні дослідження (аналіз крові на глюкозу);
- Інструментальні дослідження (електрокардіографія, пікфлуометрія);
- Медикаменти та лікування гіпертонічної хвороби, ішемічної хвороби серця, цукрового діабету 2 типу та ін. (за наявності);
- Консультації з приводу отримання послуг в медичних установах (згідно “Програми медичних гарантій”);

Психолога:
- Перша психологічна допомога;
- Підвищення психосоціальної обізнаності щодо умов збереження психічного здоров’я
(зниження тривоги, адаптація, дитячо-батьківськи та подружні стосунки, особистісна криза);
- Індивідуальне та групове консультування з питань психічного здоров’я;
- Психосоціальна підтримка;

Лікаря - гінеколога:
- Проведення консультування та медичних оглядів із питань здоров’я, призначення відповідного лікування;
- Допологова та післяпологова консультація;
- Направлення до лікаря-спеціаліста при неонатальній патології;
- Виявлення вагітності високого ризику та направлення невідкладних акушерських випадків;
- Обговорення можливих варіантів планування сім’ї, інформування про ризики/переваги кожного методу контрацепції та інше.

Прийом всіх охочих відбуватиметься за попереднім записом по телефону:   +38 095 21 71 068.

Гуманітарний хаб працює за адресою: м.Тернопіль, вул. Грушевського 5.
Графік роботи: понеділок - п'ятниця з 10:00 до 15:00.
Телефон: +38 095 217 10 68.

Нагадуємо, що вся остання інформація щодо діяльності Гуманітарного хабу Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації “Моя Луганщина” у м. Тернопіль за посиланням: ]]>https://t.me/s/ternopol_hub]]>.