До уваги ВПО з Луганської області у місті Дніпро, які зареєстровані в Гуманітарному хабі Сєвєродонецької міської ВЦА!

31-05-2023

Шановні мешканці Луганської області, які зареєстровані в Гуманітарному хабі Сєвєродонецької міської військової адміністрації у місті Дніпро на Калнишевського, 27-К!

До Дня захисту дітей 01.06.2023 буде проводитись видача шкільних рюкзаків дітям від 6 до 17 років (при умові, що раніше ваші діти не отримували рюкзаки в нашому гумхабі).

Для отримання допомоги треба бути зареєстрованим у Гуманітарному хабі Сєвєродонецької міської військової адміністрації на Калнишевського, 27-К та мати при собі оригінали документів дітей: свідоцтво про народження/паспорт, довідка ВПО, ідентифікаційний код (за наявності).

Графік роботи хабу: з 10:00 до 15:00.