Ви тут:

Долучайтеся до Резерву відновлення: допомагайте поновити українську владу на звільнених територіях

24-09-2023
Категорія: 

Мінреінтеграції та Нацагентство з питань держслужби шукають умотивованих та професійних працівників, які готові відновлювати роботу держорганів на деокупованих територіях України. 

До кадрового резерву можуть долучитися юристи, управлінці галузевого спрямування, бухгалтери, фахівці із закупівель, спеціалісти зі зв’язків з громадськістю, інспектори з кадрів та інші спеціалісти.

Якщо ви маєте відповідну освіту та професійну підготовку, а також готові працювати у звільнених населених пунктах, долучайтеся до кадрового резерву. Для цього потрібно заповнити онлайн-анкету на платформі НАДС — ]]>reserve.nads.gov.ua]]>  

Після цього Нацагентство з питань держслужби розгляне вашу анкету та повідомить про зарахування до резерву або відмову. Усі фахівці, які приєднаються до резерву, пройдуть п’ятиденне тестування. А згодом держорган у звільненому місті чи селі зможе звернутися до НАДС та обрати кандидата з резерву на вакантну посаду. 

 

Понад 1 600 українців уже доєдналися до Резерву відновлення. Саме вони повертатимуть мирне життя в деокуповані міста та села нашої держави. 

 

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України - ]]>https://thedigital.gov.ua/news/doluchaytesya-do-rezervu-vidnovlennya-dop...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет