Два проєкти пам’ятника «Героям АТО» у Сєвєродонецьку визначила кращими комісія з підведення підсумків конкурсу

13-04-2021

12 квітня відбулось засідання комісії з підведення підсумків конкурсу на кращий проєкт пам’ятника «Героям АТО» в м. Сєвєродонецьку. Конкурс було оголошено розпорядженням керівника ВЦА та доведено до широкого загалу, до участі запрошувались проєктувальники та художники.

Улаштування пам’ятника передбачено по вул. Донецька на місці колишнього пам’ятника перед університетом внутрішніх справ.

Заступник голови комісії, заступник керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Ірина Степаненко запропонувала розглянути конкурсні пропозиції членам комісії: працівникам управління землеустрою, містобудування та архітектури, відділу культури, відділу капітального будівництва, управління житлово-комунального господарства та представникам громадської спілки «Асоціація ветеранів війни, учасників бойових дій та волонтерів АТО Луганської області».

До Сєвєродонецької міської ВЦА надійшло чотири проєкти під девізами: «Героям АТО», «Героям Слава!», «Мрія 6», «Пам’ятник «Героям АТО».

Члени комісії детально ознайомились з проєктами та провели їх обговорення. Було зазначено, що кожний проєкт має свої переваги та недоліки. Найбільш привабливими визначено два проєкти під девізами: «Героям АТО» (автор - Валентин Галімов) і «Пам’ятник «Героям АТО» (автори - Олег Яновський та Дмитро Прудов).

За результатами обговорення одноголосно було вирішено направити на розгляд керівництва міської ВЦА саме ці два проєкти.