"Ефект присутності" - пам'яті загиблого у боях за Сєвєродонецьк військового журналіста, майора Олексія Чубашева (21 лютого прем'єра в кінотеатрі "Жовтень", м.Київ)

20-02-2023

21 лютого, в кінотеатрі "Жовтень"(м.Київ), відбудеться прем'єрний показ документального фільму про роботу військових журналістів ]]>"Ефект присутності".]]>

«Ефект присутності» - повнометражний документальний фільм про роботу військових журналістів Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України (]]>Військове телебачення України]]>) під час повномасштабного вторгнення росії буде презентовано 21 лютого в 19:00 у столичному кінотеатрі "Жовтень", - повідомляє ]]>Армія FM]]>.

Адреса кінотеатру: вул. Костянтинівська, 26.

Вхід вільний, журналістів просять ]]>заповнити реєстраційну форму]]> для резервування місця.

Бої за "ворота до Києва" село Мощун, перший день звільнення Бучі, оборона міст Лисичанськ та Сєверодонецьк, обстріл Краматорського вокзалу, робота з Хімарсами, звільнення населених пунктів Луганщини - про це та багато іншого у фільмі розповідають безпосередні учасники тих подій - військові журналісти.

Фільм присвячується пам'яті військового журналіста, майора Олексія Чубашева. Широкий загал знав Олексія насамперед як автора та ведучого першого в Україні ]]>військового реаліті-шоу «Рекрут UA».]]>

Олексій Чубашев звільнився в запас у 2021 році , але з початком повномасштабного вторгнення повернувся на службу.

У червні 2022 року, у розпал найгарячіших боїв за Сєвєродонецьк під час виконання бойового завдання Олексій Чубашев загинув.

За матеріалом: Армія FM - ]]>https://www.armyfm.com.ua/ua/u-kiyevi-bude-prezentovano-dokfilm-pro-robo...]]>