EIT Manufacturing пропонує гранти 2000-9500 євро та навчання для українських інноваторів

11-11-2022

Українські стартапи отримають фінансування та навчання від фонду ЄС EIT JumpStarter у рамках преакселераторної програми.

«Програма, започаткована EIT Manufacturing, спільнотою знань та інновацій у рамках Європейського інституту інновацій та технологій (EIT), органу Європейського Союзу, має кінцеву мету зробити внесок у сталу реконструкцію країни та потенційно спровокувати великий технологічний та інноваційний стрибок, — кажуть у фонді. — Заявники повинні зробити акцент на: інноваційній концепції, що є унікальним у їхній технології, стадії розробки їхньої ідеї, описі команди, пояснюючи потреби, які вирішує інновація, і поточні виклики команди».

До 28 листопада будь-який громадянин України може представити свою ідею, заповнивши форму на сайті фонду. Серед отриманих заявок організатори відберуть 11 стартапів, які отримають до 2000 євро фінансування та приєднаються до навчання в акселераторі. А з грудня по лютий 2023 відібрані учасники навчаться презентувати свою ідею та отримати інвестиції. В кінці програми презентуватимуть свої стартапи на Pitch Event. Три найкращі команди цього пітчингу будуть нагороджені:

1 місце 7500 євро;

2 місце 5500 євро;

3 місце 3500 євро.

Аби податися на програму, заявників просять заповнити форму на сайті:  ]]>https://eitjumpstarter.eu/eit-jumpstarter-ua-registration-form/]]>

Пріоритет надаватиметься тематичним пропозиціям, пов’язаним із виробництвом. Експерти програми будуть оцінювати заявників за рядом критеріїв.

Інноваційність — новизна відносно сучасного стану/ринку, ясність і актуальність цілей діяльності; обґрунтованість концепції та реалістичність запропонованої методології.

Вплив і внесок. Оцінюється, чи заявник виявив наявну проблему, що її прагне вирішити, а також ринкові можливостей і потенційних клієнтів.

Впровадження — якість та ефективність плану роботи, включаючи ступінь відповідності виділених ресурсів цілям і результативності управління ризиками та інноваціями.

Стратегічна відповідність — як діяльність сприяє ланцюжку створення вартості виробництва в європейській екосистемі. Підкреслення як конкурентних переваг, так і стійкості.

Сформулювати заявку, котра б відповідала всім критеріям можна до 28 листопала, а вже на початку грудня учасники дізнаються свої результати та отримають фідбек на подані ідеї.

Про EIT

]]>Європейський інститут інновацій і технологій]]> (EIT) зміцнює інноваційну здатність Європи, надаючи рішення для вирішення актуальних глобальних проблем та розвиваючи підприємницький таланти, для створення сталого зростання та кваліфікованих робочих місць у Європі. EIT є органом ЄС, який є невід’ємною частиною Horizon Europe, Рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій. Інститут підтримує розвиток динамічних загальноєвропейських партнерств – EIT Knowledge and Innovation Communities – між провідними компаніями, дослідницькими лабораторіями та університетами.

Про EIT Manufacturing

]]>EIT Manufacturing]]> підтримується Європейським інститутом інновацій і технологій (EIT), органом Європейського Союзу, і це одна з дев’яти інноваційних спільнот EIT. Основною метою EIT Manufacturing є об’єднання європейських стейкхолдерів, які зосереджені на виробництві в інноваційних екосистемах, які додають унікальну цінність європейським продуктам, процесам і послугам і надихають на створення глобально конкурентоспроможного та сталого виробництва. EIT Manufacturing об’єднує понад 80 членів (університети, дослідницькі інститути та бізнес).

EIT Manufacturing — Making Innovation Happen!

Contact Details  Email: risateitmanufacturing [dot] eu More information at ]]>www.eitmanufacturing.eu]]>

Джерело: Антикризовий медіа-центр - ]]>https://acmc.ua/eit-manufacturing-proponuye-granty-2000-9500-yevro-ta-navchannya-dlya-ukrayinskyh-innovatoriv/]]>

Средняя: 5 (2 оценок)