Ви тут:

Фахівці служби зайнятості Луганщини надають консультації ВПО з актуальних питань

05-12-2022
Категорія: 

Фахівці служби зайнятості Луганщини продовжують консультувати переселенців з актуальних питань: як дистанційно звільнитися з роботи, де шукати актуальні вакансії в новому місті, які можливості щодо професійного навчання у ЦПТО, як отримати грант на підприємницьку діяльність тощо. Завдяки цьому багато хто успішно продовжує професійний шлях.

Переселенку з Сєвєродонецька Маргариту Кушнір зацікавила дуальна форма навчання за професією швачка. Раніше жінка працювала провідним інженером на ПрАТ «Сєвєродонецький ОРГХІМ». Переїхавши до Черкас, вона дистанційно звільнилася за власним бажанням і вирішила опанувати робітничу професію. Отримавши статус безробітної, пані Маргарита була направлена на дуальну форму навчання на Черкаське ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО» за професію швачка. Тут вона отримала теоретичні знання та практичні навички, які підтверджені свідоцтвом державного зразка.

Якщо ви також бажаєте отримати нову професію – звертайтеся до найближчого центру зайнятості.

Підтримка з питань зайнятості:

- телеграм-канал: ]]>https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk]]>

- вайбер-канал: ]]>https://cutt.ly/jLaYiYr]]>

 

]]>Луганський обласний центр зайнятості]]> - ]]>https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0zrm3LiwuQAn2W9KU...]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)