Головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області повідомляє

31-08-2022

ДО УВАГИ!!!

ПІДПРИЄМСТВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, УСТАНОВ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області незважаючи на бойові дії на всій території Луганської області здійснює свої повноваження в дистанційному режимі з дотриманням вимог Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні».

У разі виникнення необхідності подання виправленої інформації до Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування до 2010 року включно, по застрахованих особах (найманих працівниках), з метою коригування їх заробітної плати, періодів перебування у трудових відносинах або ознак страхового стажу, та у разі наявності первинних документів, ви можете звернутися із заявою для проведення перевірки:

• через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України, який працює цілодобово, за посиланням ]]>http://portal.pfu.gov.ua]]>;

• надіслати заяву в сканованому вигляді або з електронним цифровим підписом на електронну адресу gu [dot] lgatpfu [dot] gov [dot] ua.

]]>Головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області]]>

Средняя: 5 (2 оценок)