Гордість за громадянство та віра в перемогу об’єднують українців

23-08-2022

Понад 90% українців пишаються своїм громадянством та вірять у перемогу України у війні з загарбником - російською федерацією. Саме це є факторами, які наразі найбільше об’єднують українське суспільство. Про це ]]>свідчать]]> результати опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова та фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва.

Згідно з дослідженням, дуже пишаються громадянством України 54,5% опитуваних та скоріше пишаються - 36%. Це найвищий результат за весь час соціологічного моніторінгу за останніх 20 років.

Окрім цього, 72,5% учасників дослідження вважають, що наразі найбільше українців об’єднує віра в перемогу у війні. У нашу перемогу вірять понад 90% опитуваних: 77% – вірять і 15% – скоріше вірять. Більшість опитуваних (55%) вважають, що перемога – це вигнання російських військ з усієї території України та відновлення державних кордонів станом на січень 2014 року.

Опитування проводилося методом інтерв’ю face-to-face серед людей віком понад 18 років у всій Україні, за винятком тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим і Донбасу, а також частини Запорізької, Миколаївської, Харківської областей. Опитано 2024 респондентів. Максимальна похибка опитування не перевищує 2,3%.

За матеріалом: ]]>https://dif.org.ua/article/den-nezalezhnosti-ukraini-shcho-obednue-ukrai...]]>