ГУ Пенсійного фонду України в Луганській області інформує про канали зв'язку задля вирішення актуальних питань з надання житлових субсидій та пільг

02-03-2023

Мешканцям Сєвєродонецької територіальної громади задля вирішення актуальних питань з надання житлових субсидій та пільг в умовах воєнного стану ГУ Пенсійного фонду України в Луганській області пропонує скористатись одним із наступних каналів зв’язку:

• особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України, який працює цілодобово за посиланням ]]>http://portal.pfu.gov.ua;]]>

• електронна адреса Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області: gu [dot] lgatpfu [dot] gov [dot] ua;

• телефонна «Гаряча лінія» за номерами телефону: (095) 802-61-38; (068) 300-40-86. Працює з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, по п’ятницях — з 8:00 до 15:45.

З метою уніфікації послуг, що надаються територіальними органами Пенсійного фонду України, та підвищення якості обслуговування осіб Головним управлінням проводиться робота по затвердженню інформаційних та технологічних карток послуг з надання житлових субсидій та пільг.