Ви тут:

Єдиний реєстр зброї буде автоматизовано, а дозволи на зброю будуть доступні в «Дії»

21-09-2022
Категорія: 

Єдиний реєстр зброї – це один з елементів контролю в системі обігу вогнепальної зброї. Крім того, він буде автоматизований, що значно спростить користування ним. Про це з]]>аявив заступник Міністра внутрішніх справ Ігор Бондаренко]]> в ефірі ]]>телемарафону UAразом]]>.  

«Одне з основних завдань МВС – забезпечення формування державної політики у деяких сферах, зокрема у сфері публічної безпеки. Публічна безпека – це відчуття людини, вона або почувається безпечно, або не почувається. Як фактор формування такого відчуття безпеки є належна система контролю потенційно небезпечних сфер суспільної діяльності, наприклад таких як обіг зброї. Держава контролює потенційно небезпечні сфери, встановлює обмеження, вимоги. Це дає змогу комплексно побудувати підхід, щоб люди почували себе безпечно, розуміли вимоги, розуміли що хтось контролює їх дотримання і все відбувається чітко, за регламентом. Тому, ми розглядаємо цей реєстр зброї як один з інструментів, по перше, контролю в побудові чіткої системи обігу вогнепальної зброї і пов’язаних з цим процесами», - сказав Ігор Бондаренко. 

Крім того, він зазначив, що Єдиний реєстр зброї буде автоматизовано. 

«Частину тих процесів, які зараз здійснюються в аналоговому, паперовому, вигляді, ми автоматизуємо. Це можна буде зробити дистанційно, в електронному вигляді, за умови належної ідентифікації і це буде стосуватися як громадян, так і суб’єктів господарювання. Ми спростимо це для людини – це буде зрозуміліше, швидше, вона зможе актуалізувати, переглянути дані. Це також і про сервіси. МВС зараз веде роботу, щоб дозволи на зброю також були доступні в «Дії». Щоб людина могла їх так пред’явити для перевірки, щоб перевірка відбувалася автоматично, що також вирішує проблему підробних документів», - додав Ігор Бондаренко. 

Як повідомлялося раніше, Єдиний реєстр зброї може повноцінно працювати наприкінці жовтня.

Джерело: ]]>https://mvs.gov.ua/uk/news/rejestr-zbroyi-odin-z-instrumentiv-kontrolyu-...]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)