Керівництво Сєвєродонецької МВЦА провели виробничу нараду з сільгоспвиробниками територіальної громади

04-11-2021

Керівництво Сєвєродонецької міської ВЦА: керівник СМВЦА Олександр Стрюк, перший заступник керівника СМВЦА Ігор Робочий та заступник керівника СМВЦА Тетяна Верховська, 4 листопада провели виробничу нараду, на яку були запрошені керівники фермерських господарств, одноосібники та старости старостинських округів Сєвєродонецької міської територіальної громади задля обговорення як організаційних питань, так і для врегулювання питання сплати податків у зв’язку зі змінами територіальної приналежності фермерських господарств.

Керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю, оскільки розвиток громади, розвиток всіх територій покращить життя мешканцями всієї територіальної громади.

Заступник керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Тетяна Верховська, яка опікується у тому числі старостинськими округами, довела до відома присутніх, що через те, що змінилась територіальна приналежність фермерських господарств, потрібно розглянути питання надходження податків саме до нашої територіальної громади. До кінця року, додала вона, буде здійснено ревізію земельних ділянок, які є, за територіальною належністю.

Вичерпну інформацію щодо сплати податків фермерськими господарствами за місцем реєстрації юридичної особи надала начальник фінансового управління Марина Багрінцева.

Одне з питань виробничої наради стосувалось інвестиційної пропозиції від Світового банку щодо підтримки малих та середніх фермерських господарств зі створення агрокластерів.