Корисні поради від Служби автомобільних доріг у Луганській області

22-12-2021

Ймовірне подальше погіршення погоди. Очікується ожеледь, на дорогах – ожеледиця

За прогнозами синоптиків, у більшості областей України – продовжується погіршення погоди.

По всій Україні, за прогнозами синоптиків, найближчими днями можливий мокрий сніг та дощ при температурі – 2-5 градусів морозу. Очікується ожеледь, на дорогах - ожеледиця.

Нагадуємо корисні поради від Укравтодору, які заслуговують вашої уваги.

Укравтодор радить як не втратити контроль над власним авто. Запам’ятайте кілька рекомендацій.

Проїзд у будь-яку пору року не стане для вас проблемою, якщо мати план дій. Звісно, дорожні служби і посипають, і чистять, але що робити, якщо спецтехніка ще не дісталась туди, де ви знаходитесь?

Слизьке покриття не стане для вас проблемою, якщо збережете нашу інструкцію. Її ми розробили, опираючись на рекомендації ДСНС. Пам’ятайте і про необхідність вчасно замінити шини, і про дотримання безпечної швидкості.

Що радимо?

• Гальмуйте тільки на прямих ділянках дороги.

• Гальмування двигуном – найбільш ефективне.

• Для уникнення пробуксовування на місці, рушайте з другої передачі.

• Під’їжджаючи до пішохідних переходів, знижуйте швидкість.

• У повороті підтримуйте рівномірну швидкість руху.

• Ніколи не натискайте на педаль гальма у заносі.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху! Слідкуйте за повідомленнями синоптиків.

У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера Служби автомобільних доріг у Луганській області – +380645708206 (цілодобово).

]]>Пресслужба Служби автомобільних доріг у Луганській області.]]>