КП «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку» звітувало перед громадою згідно принципів Європейської Стратегії інновацій та доброго врядування на місцевому рівні

03-12-2021

На виконання Європейської Стратегії інновацій та доброго врядування на місцевому рівні 02 грудня 2021 року вкомунальному підприємстві «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку» відбулася зустріч з головами ОСББ та представниками громадськості міста.

В рамках впровадження принципів належного врядування в муніципальному управлінні та ефективного управління комунальними підприємствами директор підприємства Роман Красюкзвітував перед громадою про роботу підприємства за 2021 рік. Розповів про хід виконання міських програм, направлених на розвиток громади, які були розроблені підприємством на 2021 рік. Він провів аналіз недоліків, які виникли в процесі реалізації програм.Розповів про те, що необхідно робити в майбутньому, щоб запобігти виникненню таких помилок. Зазначив, що у наступному році підприємство й надалі буде надавати консультації щодо участі у міських програмах розвитку, допомагати мешканцям реалізовувати  свої проєкти в рамках Громадського бюджету, програм підтримки та розвитку ОСББ та інше. Запропонував проводити зустрічі для обговорення шляхів сталого розвитку громади та висловлювати свою позицію з цього приводу, надавати пропозиції.

На зустрічі обговорювалися плани роботи підприємства на наступний період, цілі та завдання на найближчий час. Одним з таких завдань є розробка Схеми теплопостачання м. Сєвєродонецька. Цей проєкт виконується в рамках підписаного Меморандуму про взаєморозумінняміж USAID Проєкт енергетичної безпеки, TetraTech ES, Inc та Сєвєродонецькою міською військово-цивільною адміністрацією.

Також планується продовжити активну роботу підприємства в напрямку розвитку та підтримки ОСББ.

У травні 2021 року Сеєвєродонецька міська військово - цивільна адміністрація та Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю щодо провадження Єдиної платформи місцевої електронної демократії «e-DEM» та Конструктора сайтів та чат-ботів територіальних громад «ToolKit».Робота в цьому напрямку вже розпочата.

Роман Красюкнаголосив, що успішна робота органів місцевої влади неможлива без зворотнього зв’язку з мешканцями громади.

Також на цьому заході були визначені цілі, направлені на сталий розвиток підприємства з врахуванням спроможності громади. Підприємством розроблено ряд програм на 2022 рік:«Тепла оселя на 2022 рік», «Програмапідтримки ОСББ та співвласників з іншими формами управліннябагатоквартирнимибудинками у м. Сєвєродонецьк» та «Затишнийдвір» на 2022 рік».

У 2020 році Міжнародною організацією з міграції (МОМ) було підписано Меморандум про співпрацю з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міською радою Краматорська та Військово-цивільною адміністрацією Сєвєродонецька.КП «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку» виконує функції муніципального органу управління (MОУ) великим проєктом МОМ на території міста Сєвєродонецька – будівництво доступного житла для ВПО та місцевих мешканців. Підприємство веде активну діяльність для розвитку доступногожитла в Сєвєродонецьку.

Сєвєродонецька МВЦА й надалі буде створювати умови для сталого розвитку громади та покращення умов життя її мешканців.

Інформацію підготовлено комунальним підприємством «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку»