Ви тут:

Крокуємо до олімпійських вершин

10-03-2021
Категорія: 

Спорт допомагає залишатися здоровим. І стосується це не лише фізичного, але й психічного здоров'я.  Хто займається спортом, почувається щасливішим. Так і здобувачі освіти СЗШ №1 піклуються про своє здоров’я під час навчання та закликають кожного долучатися і займатися спортом щодня.

Нових обертів у закладі освіти  набирає розвиток фізкультурно-спортивного руху. Його підйому сприяє запровадження різноманітних спортивних квестів, челенджів та конкурсів. Компанією Run Ukraine спільно з Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України, Українською федерацією учнівського спорту та Спортивною студентською спілкою України було запущено Всеукраїнський челендж Спорт Крафт Геймз Онлайн «Бій з тінню»,  до якого із задоволенням долучилися учні 9-А класу СЗШ № 1.

Упродовж  21 дня  хлопці та дівчата мають провести 9 спортивних тренувань (по 3 на кожний рівень гри, та надіслати відео виконаних завдань на розгляд суддівської колегії) і скласти фінальний іспит. Тренування складаються із різних вправ: стрибків, відтискань, присідань тощо. З кожним тижнем учні переходять на новий рівень та складність гри зростає за рахунок збільшення кількості повторів. Уважаться, що 21 день – це саме той термін, за який формується нова звичка.

Тож випускники SportCraft Games Online після тритижневої гри матимуть у здобутку не лише сертифікат про участь у спортивному челенджі, а і звичку регулярно займатися спортом та отримувати задоволення від тренувань.

Наші конкурсанти впевнено крокують до своєї мети, тим паче, що подібний досвід вони вже мали  в зимовому конкурсі від Компанії Run Ukraine. 

Бажаємо їм успіхів!

 Управління освіти Сєвєродонецької міської ВЦА

Рейтинг: 
4
Средняя: 3.5 (2 оценок)
179
0