Круглий стіл з питань Програми підтримки ОСББ на 2022 рік та презентації Концепції креативного перетворення м. Сєвєродонецьк в рамках реалізації проєкту «Добрі сусіди – одна країна»

14-01-2022

14 січня 2022 року у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» для представників ОСББ та ОМС відбулися два заходи: круглий стіл «Підготовка до реалізації Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у м. Сєвєродонецьк «Формування відповідального власника житла» на 2022 рік» та презентація «Концепція креативного перетворення м. Сєвєродонецьк» в форматі офлайн/онлайн.

З умовами Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у м. Сєвєродонецьк «Формування відповідального власника житла» на 2022 рік учасники круглого столу заздалегідь мали можливість ознайомитись на сайті Сєвєродонецької МВЦА та звертаючись до громадської організації «Центр розвитку Сєвєродонецької громади», яка є співрозробником Програми.

В ході круглого столу жваво та плідно обговорювались практичні питання реалізації Програми: щодо термінів, порядку оформлення і подання документів для успішної участі в Програмі. Представники ОСББ зазначили, що отримані практичні поради та зразки оформлення документів, представлені на заході,  були дуже корисними для подачі документів для участі у Програмі.

Презентація «Концепція креативного перетворення м. Сєвєродонецьк» -наступний крок реалізації комунікаційної кампанії «Від ОСББ до креативного простору твого міста» в рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна». Представники проєкту, консультант Юлія Самойлова та дизайнер Олександр Шевченко, презентували розроблену концепцію перевтілення в унікальні місця громадського простору м.Сєвєродонецьк шляхом урбаністичних арт- та дизайн-рішеннь. Кадрія Сафіуліна розповіла про конкурс на кращу арт-ідею: долучаймося до креативного перетворення рідного міста. Після презентації відбулось обговорення конкурсу.

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди - одна країна» стала  можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування на сході України».

Захід відбувся в приміщенні комунального підприємства «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку» з дотриманням всіх карантинних вимог.

Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку