ЛОВА: Обстріляні три населені пункти, росіяни знов посягали на Білогорівку, обіцяну плівку для вікон в Лисичанську окупанти не видали, на Новопсковщині та Міловщині знов зникають люди

06-11-2022

Поліетиленову плівку до Лисичанська привезли тиждень тому із самого татарстану – ближче на росії такий товар в дефіциті. Скла для вікон не дочекалися, ну хоч плівка напередодні зими надійшла.

Втім, отримати її у звичайній черзі неможливо. Зокрема, в районі ГТВ на пункті видачі населенню м’яко пояснили, що плівка спрямована тільки для потреб установ та організацій.

Залишається ще пообіцяти лисичанам відновити роботу НПЗ та «Азоту», а разом із ними виробництво поліетилену. Тоді, можливо, до наступного літа щось надійде.

Окупаційна влада міста упевнена, що люди готові терпіти всі труднощі, що виникають у житті міста, бо вони з росією. А от які думки безпосередньо у населення?

Крім того, у місцевих школах не видають навіть підручників. Втім, це гарне нововведення – мозок російською пропагандою дитина забиває лише раз на тиждень, коли приходить до вчителя за новим завданням.

Також надходить чергова інформація про масові викрадення населення у Новопсковській та Міловській громадах.

Стосовно ситуації на фронті. Чергову атаку росіян відбито від Білогорівки.

Із різних видів озброєння окупанти обстріляли територію поблизу Макіївки, Невського і Площанки.

Авіація Сил оборони України протягом минулої доби завдала по ворогу 7 ударів. Під ураження потрапили 6 районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, а також позиція засобів протиповітряної оборони противника. Підрозділи української протиповітряної оборони збили 4 БпЛА.

Воїни наших ракетних військ і артилерії за добу уразили пункт управління ворога, 7 районів зосередження живої сили, озброєння і військової техніки, склад боєприпасів та 3 інших важливих військових об’єкти окупантів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid024TLNXeYWqsa4MFjRDx8akDJBXq4...]]>