ЛОВА: Оперативна інформація станом на ранок 26.11.2022 щодо російського вторгнення

26-11-2022

Лікарні Хрустального, Антрациту і Лутугиного переповнені пораненими окупантами, в Рубіжному колаборанти для заселення обирають лише не відчинені раніше квартири, пункт прийому заяв на отримання паспорту країни-агресора росіяни наважилися відкрити лише в одному із захоплених у 2022 році міст

Щодня ЗСУ завдають значних втрат окупантам, що базуються на Луганщині.

На захопленій території області збільшено кількість цивільних лікарень, які використовуються ворогом для лікування виключно російських військових.

Для цивільного населення регіону медичні послуги стають все менш доступними.

Лікарні Хрустального, Антрациту і Лутугиного наразі переповнені пораненими окупантами, а морги – тілами мертвих загарбників.

В Алчевську зачиняють місцеву онкологію, бо теж необхідно розширювати шпиталь.

А от, до прикладу, у Старобільську навіть зупинили підготовку майбутнього медичного персоналу, бо у місцевому медичному училищі розселились росіяни. Навчатися ніде.

Втім, є, де жити, колаборантам в Рубіжному. Там тривають поквартирні обходи задля виявлення маневрового житла, куди зрадники і розселяються.

Щоправда, відчинені ще навесні домівки, і як наслідок, вже обкрадені, вони не займають – обирають виключно ті, до яких ще не дотяглася рука мародера.

До речі, папірець, названий паспортом рф, можна отримати лише в трьох захоплених у 2022 році населених пунктах. Усі три окуповані в перші два тижні повномасштабного вторгнення. Статус міста є лише в одного з них.

У великих містах Луганщини органи міграційної служби окупанти відкривати не наважуються.

На фронті триває перегрупування ворожих військ з метою посилення угруповань, зокрема, на Луганщині.

На Куп’янському та Лиманському напрямках противник веде активну оборону. Росіянами обстріляні із танків та ствольної артилерії райони Новоселівського, Стельмахівки, Макіївки і Площанки.

Авіація Сил оборони протягом доби завдала 14 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника, а також 4 – по позиціях його зенітно-ракетних комплексів.

Воїни ракетних військ і артилерії за поточну добу уразили пункт управління, 5 районів зосередження особового складу та ОВТ ворога, а також 2 інших важливих об’єкти противника.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0yTwSqvmUL8A93vSsN2gVGkFiP6AL...]]>

Средняя: 5 (2 оценок)