ЛОВА: Росіяни будують лінію оборони поблизу Сватового, у Попасній збираються відновити лише залізничний вузол – житло ні, у порожніх будинках Біловодська розселяють бойовиків

01-12-2022

Аби зупинити просування українських воїнів на Сватівському та Лиманському напрямках росіяни проводять інженерне обладнання лінії оборони.

Також вони продовжують переміщення туди особового складу, боєприпасів і пально-мастильних матеріалів для комплектування та забезпечення нових підрозділів і тих, що зазнали втрат.

У Хрустальному окупаційна влада оголосила про завершення мобілізації. Однак патрулювання міста не припиняється, на виїздах із населеного пункту проводиться ретельна перевірка чоловіків.

А також повідомляється про формування у так званій «лнр» добових планів на мобілізацію, аби процес відбувався не так помітно для суспільства.

Так, у Луганську планують примусово (або частково) мобілізувати по 50 осіб, Алчевську з Перевальськом – 30, у тому ж Хрустальному – 20.

Де вони будуть розміщуватися? Наприклад, у Біловодську, де в деяких покинутих будинках вже розселилися військові рф. Окупаційний селищний голова продовжує збирає інформацію і складає додаткові списки порожнього житла.

Достеменно відомо, що не в Попасній. Бо окупанти вчергове повідомили про недоцільність відновлення вщент зруйнованого ними міста. Росіяни розглядають можливість відбудувати ту частину, яка необхідна для роботи залізничного вузла і водоканалу.

Населені пункти Попаснянщини вже передані в управління окупаційним адміністраціям Первомайська, Лисичанська та Голубівки.

На фронті на Куп’янському та Лиманському напрямках противник продовжує вести оборону. Протягом 30 листопада росіяни здійснили вогневий вплив по Новоселівському, Стельмахівці, Макіївці, Площанці, Невському, Червонопопівці і Білогорівці.

Підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів в районах Новоселівського, Стельмахівки і Білогорівки.

Авіація Сил оборони протягом минулої доби завдала 17 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки ворога, а також 4 удари по позиціях його зенітно-ракетних комплексів.

В той же час, українські підрозділи збили БпЛА. Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони за минулу добу уразили 7 районів зосередження особового складу та ОВТ, склад пально-мастильних матеріалів, а також 5 інших важливих об’єктів противника.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0rUfRsEnSByuWSYdmTz7ZXuxrSKqW...]]>