ЛОВА: У Лисичанську загинули близько 30 користувачів «тіктоку», в населених пунктах поблизу Сєвєродонецька проводяться обшуки та зникають люди, у самому місті знайдено майже 400 тіл жертв російської агресії

07-11-2022

Росіяни захопили Сєвєродонецьк ще на початку літа, але в них була купа справ. Як то не відновити газопостачання, не зробити опалення, не вивезти з міста тонни сміття, не організувати освітній процес, загубити гроші, спрямовані на компенсацію за зруйноване майно. Щоправда, так званий «референдум» вони організувати змогли.

Окупанти дочекалися листопада, доки земля замерзне, і почали вилучати зі стихійних поховань на території Сєвєродонецької громади рештки жертв російської агресії. Знайшли тіла 396 осіб.

Слід зазначити, що до травня включно українська влада здійснювала поховання усіх знайдених загиблих та померлих власною смертю на кладовищі біля Лісової Дачі.

Як ховали людей після захоплення міста – бачите самі.

Якщо раніше сєвєродончани, яким опалення так і не зробили, розраховували перезимувати в навколишніх селах, то віднедавна їхати туди стало вкрай небезпечно.

У Борівському та Щедрищевому відбуваються масові обшуки, окупанти вилучають мобільні телефони, деяких людей вивозять у невідомому напрямку.

Лише зі Смолянинового забрали близько 30 осіб.

У спорожнілі будинки цього населеного пункту, а також Новоахтирки, заселяють частково мобілізованих росіян.

А от у Лисичанську сталася чергова «бавовна» – завдано ураження по підрозділу батальйону «ахмат». Втрати окупантів склали понад 30 вбитими та до 15 осіб пораненими.

Вони вже точно не підуть на Білогорівку, чергову атаку ворогу від якої відбили ЗСУ 6 листопада.

Із різних видів озброєння росіяни обстріляли наступні населені пункти регіону: Новоселівське, М’ясожарівка, Стельмахівка на Слобожанському напрямку, Невське, Макіївка, Білогорівка, Площанка на Куп’янському та Лиманському напрямках.

Авіація Сил оборони України протягом минулої доби завдала по ворогу 22 удари. Під ураження потрапили 20 районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, а також 2 позиції засобів протиповітряної оборони противника. Наші підрозділи протиповітряної оборони збили 5 ворожих БпЛА.

Воїни українських ракетних військ і артилерії за минулу добу уразили 2 пункти управління, 8 районів зосередження живої сили, озброєння і військової техніки, склад боєприпасів, станцію радіоелектронної боротьби та інші важливі військові об’єкти противника.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0iCLuocdWCCqotvKGeV6mWdAFGqss...]]>