ЛОВА: Від Білогорівки знов відбито атаки росіян, окупаційна влада так званої «лнр» при підготовці до опалювального сезону Сєвєродонецьк не враховувала, випадки пограбування квартир почастішали навіть у Луганську

05-11-2022

Мінбуд рф повідомив, що підготовку до опалювального сезону у так званій «лнр» виконано на 99,6%. Щоправда, зазначили – ці показники не враховують Сєвєродонецьк.

Відновлення системи теплопостачання міста потребує значного часу, – додали в органі. Тобто, «відремонтувати» упродовж тижня-двох десять лікарень та шкіл одночасно мінбуд в змозі, а за понад чотири місяці хоча б розпочати обстеження котелень чи теплотрас – ні. Дива якісь.

Вже неодноразово повідомлялося, як колаборантів та бойовиків розселюють по пустих домівках як у селах, так і містах. Місцева окупаційна влада знає, в кого житло було краще облаштоване, та допомагає зрадникам обрати гарний варіант.

Як от у Рубіжному, де так званий мер іноді особисто привозить гостей у порожній будинок. Нещодавно літня жіночка вирішила повернутися до рідного міста, але виявилося, що її житло зайняте. Виселити «званих гостей» вона не змогла.

На безлад, влаштований росіянами, вже ніхто не звертає уваги. І якщо раніше більшість випадків траплялися на новоокупованих територіях, то наразі не менше страждають і захоплені у 2014 році міста. Зокрема, почастішали випадки мародерства у Луганську.

На фронті ворог не полишає спроб прорвати лінію оборони захисників України поблизу Білогорівки. 4 листопада відбиті чергові атаки окупантів в районі цього населеного пункту.

Продовжують росіяни нищити і звільнені від них села.

За минулу добу вони відкривали вогонь із різних видів озброєнь у бік Новоєгорівки, Макіївки, Білогорівки, Невського на Куп’янському та Лиманському напрямках, а також у бік Стельмахівки на Слобожанському напрямку.

Авіація Сил оборони України протягом минулої доби завдала по ворогу 11 ударів. Під ураження потрапили 4 райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, а також 7 позицій засобів протиповітряної оборони противника. Підрозділи протиповітряної оборони збили БпЛА типу «Орлан-10», 11 дронів «Shahed-136» та 2 крилаті ракети «Калібр».

Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони за добу уразили 2 пункти управління ворога, 7 районів зосередження живої сили, озброєння і військової техніки, склад боєприпасів та 4 інших важливих військових об’єкти окупантів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0Hy2XZynJQuZkDuoDYcUtTkjGHCpV...]]>