ЛОВА: «Ждуни» не дочекаються – ЗСУ прийдуть раніше: так звану «лнр» повноцінно зможуть прийняти до складу рф лише у 2026 році, у Старобільську багато поранених росіян, хто вцілів в Лимані – убіг до Щастя

03-10-2022

Саме до 2026 року триватиме перехідний період для так званої «лнр» у якості нового суб’єкта рф. Це одна із головних умов у договорі щодо прийняття «республіки» до складу росії.

Тим, хто тиждень тому радів на псевдореферендумах, доведеться зачекати трохи більше трьох років.

На папері все виглядає так. Безпекова ситуація трохи інша. Щодня надходять поранені росіяни до медичних закладів Старобільська. Поблизу однієї з лікарень навіть влаштували блокпост.

Деяким вцілілим в Лимані трохи пощастило – їм вдалося втекти подалі, до Щастя.

Так, 30 вересня в районі цього міста була виявлена колона із цивільних автомобілів та мікроавтобусів, в якій налічувалося понад 200 військовослужбовців зі складу 2-го армійського корпусу російських військ.

Водночас окупанти жаліються, начебто ЗСУ «заважають росіянам створити оборонний рубіж у Кремінній». Як заважають, зрозумійте самі.

2 жовтня авіація Сил оборони України завдала сім ударів. Підтверджено ураження пункту управління, п’яти місць зосередження озброєння та військової техніки, а також зенітного ракетного комплексу противника. Крім того, наші підрозділи ППО збили гелікоптер Ка-52, штурмовик Су-25 та вісім безпілотних літальних апаратів.

Ракетні війська і артилерія за минулу добу, зокрема, уразили два командних пункти, чотирнадцять районів зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, три склади з боєприпасами та паливо-мастильними матеріалами, а також вісім інших важливих об’єктів противника.

Відбиті атаки противника в районах населених пунктів Зайцеве, Бахмутське, Бахмут, Одрадівка, Виїмка, Спірне, Невельське та Первомайське.

Росіянами обстріляні наступні населені пункти:

- на Краматорському напрямку: Новосадове, Білогорівка, Терни, Ямпіль, Сіверськ, Верхньокам’янське, Спірне;

- на Бахмутському напрямку: Федорівка, Роздолівка, Веселе, Білогорівка, Яковлівка, Соледар, Бахмутське, Бахмут, Одрадівка, Зайцеве, Торецьк, Майорськ, Неліпівка, Юр’ївка, Кліщіївка, Нью-Йорк.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid041yp3WCXxBoy9GCZDyWBthEnptAJ...]]>