Луганщина: Оперативна інформація станом на ранок 27.11.2022 щодо російського вторгнення

27-11-2022

Біля Стельмахівки росіяни застосували важкі вогнеметні системи, обіцяні відновлювальні роботи в окупованих містах Луганщини відтермінували до весни, російські медики намагаються знайти якомога більше патологій в дітей регіону та депортувати їх на рф

26 листопада підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів поблизу Стельмахівки.

У районі цього населеного пункту росіяни застосували важкі вогнеметні системи ТОС-1А.

Крім того, упродовж доби ними з танків та артилерії обстріляні Невське, Новоселівське, Макіївка, Площанка і Діброва.

Українські ракетники та артилеристи за минулу добу уразили два пункти управління, 11 районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки ворога, а також один інший важливий об’єкт противника.

Тим часом на території рф та окупованій частині Луганщини кажуть про чергову хвилю мобілізаційних заходів, які почнуться від 10 грудня.

Крім повісток росіяни можуть запропонувати населенню так званої «лнр» виключно обіцянки.

Так, відновлювальні роботи в окупованих містах вони відтермінували до весни.

Бо починати щось у період холодів не хочуть. Люди зачекають. Як от у Рубіжному. Договори, які були в наявності, завершуються 1 грудня або вже добігли кінця. Роботи залишилися незавершеними. Кажуть, що із потеплінням повернуться.

Різні ситуації виникають із диспансеризацією дітей, яку вирішили провести росіяни на Луганщині.

Так, для тисяч дітей від 2 до 17 років вже проведено поглиблені медичні огляди. Завезені з росії медики зазначили в документах обстеження, що 70 % з цих дітей потребують спеціальної медичної допомоги.

Саме таким заключенням росіяни прикривають депортацію дітей на територію рф, упевнені в Центрі національного спротиву.

Значна частина медоглядів відбувається в школах.

Скориставшись приводом, в деяких навчальних закладах з батьків почали збирати гроші на організацію таких заходів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0wXZbNcnUswCZ1KfyJ9g19EuCYHHo...]]>

Средняя: 5 (2 оценок)