02-07-2021

02 липня Луганський зональний відділ Військової служби правопорядку відзначив 6-ту річницю з дня утворення. З нагоди цієї події у Сєвєродонецьку відбулись урочисті заходи особового складу.

Військова служба правопорядку – спеціальне правоохоронне формування у складі Збройних Сил України, що виконує низку важливих завдань. Серед головних напрямків: діяльність патрульно-постової служби, відділення військової інспекції безпеки дорожнього руху, а також робота на блокпостах в зоні ООС.

У зоні діяльності Луганського ЗВ ВСП вся Луганська область (підконтрольна Україні), на території якої необхідно підтримувати правопорядок, військову дисципліну та запобігати правопорушенням серед військовослужбовців.

Завдяки спільній співпраці з Сєвєродонецькою міською ВЦА Луганський зональний відділ військової служи правопорядку долучається до охорони та підтримки громадської безпеки під час проведення міських заходів.

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк та його перший заступник Ігор Робочий взяли участь в урочистостях з нагоди свята.

Після підняття Прапора України до всього особового складу звернувся командир оперативно-тактичного угрупування “Північ” полковник Володимир Горбатюк: «До 2014 року військова служба правопорядку, піхота, танкісти не мали такої взаємодії, такої співпраці, такої підтримки, яку мають зараз. Я знаю чітко – на ваш підрозділ, на вашого командира, на вас в питаннях правопорядку можна покластись на 100%. Зі святом! Слава Україні!».

Командир ОТУ «Північ» вручив військовослужбовцям відзнаки командувача операції Об’єднаних сил «Козацький Хрест» ІІ, ІІІ ступенів, медалі «За звитягу та вірність» та інші нагороди.

Звернувся до військових правоохоронців керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк: «Вітаю з 6-ю річницею створення Луганського зонального відділу Військової служби правопорядку! Хочу побажати вам доброї служби, успіхів і надбань, а також привітати тих з вас, що найбільш відзначені у виконанні своїх службових обов’язків. Зі святом! Слава Україні!» - привітав очільник Сєвєродонецької громади та вручив цінний подарунок – годинник, та подяки Сєвєродонецької міської ВЦА.

З урочистою промовою виступили начальник Луганського гарнізону – військовий комісар Луганського територіального центру комлектування та соціальної підтримки полковник Юрій Полулященко та начальник Луганського ЗВ ВСП полковник Роман Львов.

До слова запросили гостя - колишнього начальника відділення організації охорони, патрульно-постової служби, розшуку та діяльності Військової служби правопорядку в гарнізонах Луганського зонального відділу Військової служби правопорядку майора Леоніда Гапоненка, який проходив службу в ЛЗВ ВСП з 2015 по 2016 рік. Завдяки його внеску та самовідданій праці, наполегливості, високій майстерності та професіоналізму одночасно з виконанням свої службових обов’язків з силами особового складу ЛЗВ ВСП були проведені ремонтно-відновлювальні та будівельні роботи у будівлі, щоб організувати умови належного виконання службових обов’язків особовим складом Луганського зонального відділу Військової служби правопорядку.

З вітальним словом виступили військовослужбовці, які з перших днів заснування відділу проходять службу в Луганському зональному відділі Військової служби правопорядку.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере