Мінветеранів організовує всеукраїнський ветеранський велопробіг “Шануємо пам’ять захисників України”

14-05-2023

Спортивний захід, що проходитиме з 24 травня по 2 червня 2023 року, спрямований на підтримку ветеранів війни, популяризація спортивної реабілітації та здорового способу життя серед ветеранської спільноти.

Учасники-ветерани планують подолати понад 1500 км Україною, Словаччиною, Чехією, Нимеччиною проїхавши за маршрутом «Ужгород-Дармштадт». Велопробіг проходитиме містами Попрад (Словаччина), Нітра (Словаччина),  Братислава (Словаччина), Брно (Чехія), Прага (Чехія), Вайден (Німеччина), Вюрцбург (Німеччина), Дармштадт (Німеччина).

На шляху від Ужгорода до Дармштадта заплановано проведення в українських закордонних представництвах зустрічей з представниками місцевої влади та громадськості, з українцями, які знаходяться за кордоном, проведення фотовиставок про українських Захисників і Захисниць.

Джерело: Міністерство у справах ветеранів України - ]]>https://mva.gov.ua/ua/news/minveteraniv-organizovuye-vseukrayinskij-vete...]]>