Міський етап «Джури» урочисто стартував у Сєвєродонецьку

13-10-2021

13 жовтня напередодні Дня захисників та захисниць України, свята Покрови Пречистої Богородиці та Дня Українського козацтва керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк взяв участь в урочистому відкритті міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 2021-2022 н.р. Захід відбувався на майданчику біля міського Палацу культури.

У своєму вітальному слові Олександр Стрюк наголосив на важливості цієї гри для національно-патріотичного та духовного виховання учнівської молоді на ідеях та традиціях козацького лицарства: «Доброго дня, шановні учасники дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура»! Дозвольте вас привітати з прийдешніми святами – Днем Українського козацтва, Днем захисників та захисниць України і святом Покрови Богородиці!

Джура – це молода людина,яка неодмінно ставала козаком – хранителем честі, гідності та свободи нашого народу. Ви гідні такого звання. Ви молоді, впевнені, завзяті. Я бажаю вам успіху! Я бажаю вам натхнення, і найкращих досягнень! Слава Україні!»

До привітань з найкращими побажаннями приєдналася і начальник Управління освіти Сєвєродонецької міської ВЦА Лариса Волченко.

Творчий колектив Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність» подарував для присутніх завзяту козацьку пісню.

Як зазначили організатори заходу, попереду у юних козаків багато роботи. Майже 50-т роїв трьох вікових категорій - молодша вікова група – «Джура – Котигорошко», середня – «Джура – Сокіл», старша – «Джура – Оборонець» навчальних закладів Сєвєродонецької міської територіальної громади будуть упродовж навчального року змагатися за першість у військово-спортивних та інтелектуальних випробуваннях.

Програма міського етапу «Джури» включає різноманітні види змагань та конкурсів культурно-просвітницького, військово-спортивного та туристсько-краєзнавчого спрямування, різні квести, інтелектуальні ігри-вікторини на знання історії України та багато-багато іншого.

Тож бажаємо юним джурам наснаги, витривалості, кмітливості та нових перемог!

Фотоальбом ]]>"Сєвєродонецьк: старт "Джури" (13.10.2021)"]]> тисніть за посиланням: ]]>https://www.facebook.com/media/set/?vanity=radasever&set=a.4474963085933511]]>

Средняя: 5 (4 оценок)