Ви тут:

На будівництово модульного житла сєвєродончанином Михайлом Івоніним звернули увагу в Мінреінтеграції

20-03-2023
Категорія: 

Ми вже публікували матеріали про нашого земляка - Михайла Івоніна, який навіть в умовах евакуації генерує різні ідеї та втілює їх у життя. Одна з них - будівництво житла для ВПО та тих, чиє житло знищене російськими загарбниками.

]]>На будівництово модульного житла сєвєродончанином Михайлом Івоніним звернули увагу в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України:]]>

"Михайло ніколи й подумати не міг, що із рідного Сєвєродонецька колись доведеться переїхати на Хмельниччину. Адже там у нього було все — дім, робота й успішний бізнес. Та війна змінила всі плани.

Але саме такі обставини підштовхнули до втілення у життя мрій про свій диво-дім. І ці мрії почали набирати реальних обрисів.

Чоловік розробив унікальний проєкт модульного житла для переселенців: екологічний будинок, який збирається всього за тиждень і може слугувати багато років. В руках команди майстрів ідея одразу ожила, і почався процес активної роботи з будування модульних будинків.

«Кожен з них ми робимо як для власної родини, бо так і є — ми всі велика родина», — розповідає підприємець.

Нині Михайло не тільки будує житло для переселенців, а й наймає на роботу місцевих мешканців. Він переконаний, що об’єднавшись разом — можливо все".

 

Матеріали по темі: 

]]>Підприємець із Сєвєродонецька Михайло Івонін організував будівництво каркасного житла для ВПО на Хмельниччині]]>

]]>Перспективи відновлення міста після звільнення, що робити зі «ждунами» та «Китайська стіна» на кордоні з РФ – розмова з Сєвєродонецьким бізнесменом Михайлом Івоніним]]>

 

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)