Ви тут:

Найголовнішими питаннями після деокупації залишаються розмінування, відновлення водо- та електропостачання, стабілізаційні заходи, програми житлових та соціальних гарантій, - Артем Лисогор у Запоріжжі

23-09-2023
Категорія: 

Делегація Луганщини відвідала форум «Реінтеграція громад» у Запоріжжі.

Там були обговорені найважливіші питання відновлення тимчасово окупованих територій з представниками Офісу Президента, колегами з Запоріжжя, Херсонщини та Донеччини, а також міжнародними партнерами.

"Луганщина – регіон, який зазнав чи не найбільше руйнувань. Багато населених пунктів майже повністю знищені ворогом, а ті, в яких зараз господарює окупант, – розграбовуються. Частина регіону, яка окупована з 2014 року, значною мірою інтегрована в економічно-політичне поле росії, - зазначив очільник Луганщини Артем Лисогор. - Найголовнішими питаннями після деокупації залишаються розмінування, відновлення водо- та електропостачання, стабілізаційні заходи та програми житлових та соціальних гарантій".

Він додав, що після Перемоги перед регіоном постане чимало викликів, а тому вже зараз Луганська обласна військова адміністрація розробила покроковий план та ряд програм з реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Ефективна співпраця в цьому напрямку триває із європейськими колегами.

 

]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/naygolovnishimi_pitannyami_pislya_deok...]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)