НЕ ЛИШЕ «САДКО»: У СЄВЄРОДОНЕЦЬКУ РЕМОНТУЮТЬ БАСЕЙН ДЮСШ №4

10-12-2021

Цього року в Сєвєродонецьку почали відновлювати інфраструктуру для занять водними видами спорту. Охопили увагою одразу кілька об’єктів. Зокрема, за сприяння народного депутата України Олексія Кузнєцова, громада отримала від держави кошти на капітальний ремонт басейну комплексної дитячо-юнацької спортивної школи (КДЮСШ) № 4. Про те, як ідуть роботи і коли чекати на відкриття, читайте в матеріалі

Вікторія РЕЗНІЧЕНКО

– Будівельні роботи тут розпочали в липні. До капітального ремонту входять заміна облицювальної плитки по стінам, гідроізоляція і нова плитка на стінах басейну, підвісна стеля, оздоблювальні роботи в допоміжних приміщеннях, – розповів нам керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк.

Підрядником є сєвєродонецька компанія – ТОВ «Нове місто будівництво».

Наразі вже виконано значну частину запланованого. Практично завершено ремонти допоміжних приміщень, спортивної зали. Технологічне обладнання – теплообмінники, циркуляційні насоси, фільтри, припливно-витяжна вентиляція –
замінено на більш сучасне й ефективне. У п’ятницю, 3 грудня, коли ми відвідували об’єкт, будівельники займалися оздобленням сходів та активно вели роботи в чаші басейну. Її об’єм складає 345 кубічних метрів.

На капітальний ремонт плавального басейну комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 4 виділено 7,5 мільйонів гривень із державного бюджету. Це частина субвенції на соціально-економічний розвиток, яку було надано Сєвєродонецьку за допомоги народного депутата України Олексія Кузнєцова.

Завершити всі роботи тут планують до кінця року, тож, якщо дозволятиме епідемічна ситуація, вихованці школи та жителі громади вже скоро матимуть змогу випробувати відремонтований спортивний об’єкт особисто.

КДЮСШ № 4 спеціалізується на класичному плаванні як олімпійському виді спорту. Зазвичай заняття на чотирьох плавальних доріжках проходять від ранку до пізнього вечора: у першій частині дня відвідують секцію понад 200 дітей, а на вечірній час можуть придбати собі абонемент дорослі.

– Нестача басейнів – це проблема для міста, бо кількість охочих плавати надзвичайно велика, всі групи переповнені, – зазначає Олександр Стрюк. – Тож капітальний ремонт басейнів украй необхідний. Він має стратегічне значення для спортивного розвитку дітей і популяризації здорового способу життя серед громадян.

Загалом у 2021 році до бюджету Сєвєродонецької міської територіальної громади було залучено 30 млн грн субвенції на соціально-економічний розвиток. Значною мірою кошти пішли на розвиток спортивної інфраструктури.

На ремонт іще одного басейну на базі Сєвєродонецької СЗШ
№ 18 виділили 5,5 млн грн, іще 10 млн – на три пришкільні футбольні мініполя.

Крім того, субвенції у розмірі 2,5 і 4,5 млн грн були спрямовані на вирішення ще одного наболілого для жителів громади питання – на ремонт внутрішньоквартальних доріг і тротуарів. Завершено ремонт у чотирьох кварталах і добігають кінця роботи у 78-му мікрорайоні, де знаходиться міське управління соціального захисту населення.

]]>http://luganskua.com/news/11961-ne-lishe-sadko-u-severodonets-ku-remontu...]]>

Средняя: 3.5 (2 оценок)