Олександр Стрюк: «Ми щиро вдячні за надважливу на даний час допомогу від наших друзів та партнерів»

25-11-2022

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк повідомив, що за особистого сприяння та безпосередньої підтримки депутата Верховної Ради України Олексія Кузнєцова, спільним зусиллям наших партнерів з Республіки Корея - компанії «Zinus», Корейському Товариству Червоного Хреста, місіонеру Полу Чонгуа, а також завдяки депутату Верховної Ради України Михайлу Лабі, логістичній компанії «Ековіс» та керівнику БФ «Допомога народу України» Любові Угрин до Гуманітарного хабу Сєвєродонецької міської ВЦА у місті Дніпро надійшла надпотрібна на даний час допомога для наших евакуйованих з Луганської області громадян.

Напередодні зими, а відповідно – холодів і морозів, мешканці Луганської області, які змушені були евакуюватися у зв’язку із російським військовим вторгненням, потребують додаткового захисту.

Тим більше, що через російські терористичні атаки по енергосектору та критичній інфраструктурі, наші громадяни через відключення електроенергії та відповідно - теплопостачання змушені по декілька годин, а то навіть і діб, рятуватися від переохолодження. Особливо це стосується вразливих категорій населення: дітей, інвалідів, людей похилого віку, вагітних жінок.

Державна влада та місцеві органи влади прикладають максимум зусиль щодо вирішення цього надзвичайно важливого питання. Суттєва допомога надається і від волонтерів та пересічних громадян. Також нам допомагають країни демократичного, цивілізованого та вільного Світу.

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк повідомив, що до хабу громади цього тижня надійшла дуже потрібна гуманітарна допомога, а саме 4 200 сучасних високоякісних термоматраців.

Це стало можливим завдяки спільній роботі народних депутатів України від політичної партії «Слуга народу», корейських підприємців, благодійників та місіонерів з Сєвєродонецькою міською військово-цивільною адміністрацією задля допомоги нашим громадянам.

Олександр Стрюк зазначив: «Ми щиро вдячні за надважливу на даний час допомогу від наших справжніх друзів та партнерів. Особлива подяка нашому земляку – народному депутату України від політичної партії «Слуга народу» Олексію Кузнєцову, який постійно опікується питанням захисту вимушених переселенців з Луганщини. Також ми вдячні нашим партнерам з Республіки Корея - компанії «Zinus», Корейському Товариству Червоного Хреста та місіонеру Полу Чонгуа». Крім того, нам суттєво допомагали депутат Верховної Ради України Михайло Лаба, логістична компанія «Ековіс» та керівник БФ «Допомога народу України» Любов Угрин».

Директор комунального підприємства КП «Сєвєродонецькводоканал» Олександр Фомічев, який займався безпосередньо отриманням гуманітарної допомоги на складське приміщення гуманітарного хабу у Дніпрі додав, що термоматраци компактні та високоякісні: «Я впевнений, що наші люди будуть задоволені наданою допомогою, адже в умовах осінньо-зимового періоду такі речі дуже потрібні –матраци виготовлені за сучасними теплозберігаючими технологіями. До того ж вони легкі та компактні».

Працівники Гуманітарного хабу Сєвєродонецької міської ВЦА у місті Дніпро наразі проводять організаційну роботу щодо видачі термоматраців нашим ВПО найближчим часом. В першу чергу їх будуть отримувати найбільш вразливі категорії населення.

Средняя: 5 (3 оценок)