Оперативна інформація по Луганській області станом на ранок 04.01.2023 щодо російського вторгнення

04-01-2023

На службу до так званих «правоохоронних органів» окупанти прийматимуть без вікових обмежень, психологічного відбору та випробувань, росіяни спробували атакувати біля Стельмахівки та Білогорівки.

Коли примусову мобілізацію вже складно приховати – її потрібно узаконити. Так вирішили в кремлі стосовно жителів тимчасово окупованих територій Луганщини.

Зокрема, тих, кого братимуть на службу до так званих «органів внутрішніх справ».

Відповідно до указу, з жителів захоплених територій знімаються вимоги про граничний вік для вступу на службу.

Раніше цей поріг становив 35 років для заміщення посад рядового та молодшого начальницького складу, 40 років – для середнього, старшого та вищого начальницького складу.

Втім, куди страшніше те, що заходи з професійного психологічного відбору для вступу на службу відтепер не проводитимуться.

Виключаються також вимоги про проходження випробувань. Узаконене кадрове беззаконня.

Пожежі у місцях скупчення окупантів на Луганщині виникають не тільки після влучної роботи українських артилеристів чи загадкової «бавовни».

Так, у Довжанську через необережне святкування Нового року виникла пожежа в місцевій терапії, вже давно облаштована під військовий шпиталь. Десятки госпіталізованих росіян довелося евакуювати.

Ліжко-місць меншає – поранених окупантів більшає. 3 січня їхні атаки відбито поблизу Стельмахівки і Білогорівки.

На Куп’янському та Лиманському напрямках вогневого впливу з боку росіян зазнали Макіївка, Площанка і Діброва.

Авіація Сил оборони протягом доби завдала 12 ударів по районах зосередження загарбників та удар по позиції зенітно-ракетного комплексу противника.

Українські ракетники і артилеристи уразили 2 пункти управління, 5 районів зосередження живої сили і військової техніки, склад боєприпасів та пункт управління БпЛА окупантів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0dtBAsB9V79s3cFRRgDrz339YfgTW...]]>