Оперативна інформація по Луганській області станом на ранок 10.01.2023 щодо російського вторгнення

10-01-2023

Двоє загиблих та двоє поранених у звільненому Невському, школярів старших класів окупанти ставлять на військовий облік, у Старобільську колаборанти звільняються з так званих «правоохоронних органів».

Масованих російських обстрілів 9 січня зазнало село Невське, розташоване у Красноріченській громаді Сватівського району.

Як населений пункт виглядав учора ввечері – можна побачити на світлинах.

Після деокупації там залишилося жити близько 150 людей. Двох із них вчора росіяни вбили. Ще двох поранено. Ворог продовжує полювати саме не цивільних.

Також росіяни відкривали вогонь з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії на Куп’янському та Лиманському напрямках по Стельмахівці, Макіївці, Площанці і Діброві.

Атаки окупантів відбиті в районах Білогорівки, Червонопопівки та Кузьминого.

Росіяни мобілізують усіх, кого дістають. Вже настає черга дітей.

На окупованих територіях формують списки тих, кого можна відправити воювати відразу після випуску зі школи. Перш за все, це стосується тих, хто досягає повноліття у 2023 році.

Прийняття дітей 2005-2006 років народження на так званий обов’язковий військовий облік в окупаційних військкоматах організовано на захоплених територіях Луганщини та Донеччини.

Щось незрозуміле для окупантів сталося у Старобільську.

Там представники так званих «правоохоронних органів», які раніше зрадили присязі, почали писати заяви на звільнення зі служби на росіян.

Тим часом авіація Сил оборони України протягом минулої доби завдала 18 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника, а також 3 удари по позиціях його зенітно-ракетних комплексів.

Також наші воїни збили 2 ворожих розвідувальних БпЛА типу «Орлан».

Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України уразили пункт управління, 5 районів зосередження живої сили та військової техніки противника та 2 позиції зенітно-ракетних комплексів окупантів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02nwNQnTtJvFJxDXNyBDiqebXX6ad...]]>