Оперативна інформація по Луганській області станом на ранок 13.12.2022 щодо російського вторгнення

13-12-2022

Поблизу шести населених пунктів Луганщини відбиті атаки росіян, окупанти облаштували військовий шпиталь в пологовому будинку в Луганську, в Кремінній виселяють людей із 1-х та 2-х поверхів будинків.

Як і раніше, ворог зосереджує зусилля на веденні наступальних дій, зокрема, на Лиманському та Бахмутському напрямках.

Протягом 12 грудня підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів в районах Новоселівського, Стельмахівки, Новоєгорівки, Макіївки, Червонопопівки і Білогорівки.

На Куп’янському напрямку обстрілів з танків та всього спектру артилерії від росіян зазнали райони Новоселівського, Стельмахівки, Новоєгорівки та Макіївки.

На Лиманському напрямку ворог здійснив обстріли Білогорівки з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії.

Авіація Сил оборони протягом минулої доби завдала 5 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника.

Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України уразили 2 пункти управління та 6 районів зосередження особового складу російських окупантів та склад паливно-мастильних матеріалів.

Російські окупанти продовжують використовувати інфраструктуру лікувальних та санаторно-курортних закладів на тимчасово окупованій та зайнятій територіях України для надання кваліфікованої медичної допомоги своїм пораненим військовослужбовцям. Так, у Луганську один із корпусів пологового будинку окупанти переобладнано під військовий шпиталь. Для надання медичної допомоги залучається медичний персонал з російської федерації.

У Кремінній окупанти виселяють жителів із квартир на перших та других поверхах і оселяються там. Вище - остерігаються ЗСУ.

Як повідомляють мешканці Новодружеська, що поблизу Лисичанська, в місті практично не залишилось квартир, які би не були вскриті.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0FbE2DyHkntCsY5eAHVyefwRj2vB8...]]>