Оперативна інформація по Луганській області станом на ранок 14.12.2022 щодо російського вторгнення

14-12-2022

Знищено військових рф у Новоайдарі, в Рубіжному окупанти руйнують систему водопостачання, у так званій «лнр» впровадять центри військово-спортивної підготовки дітей, де навчатимуть керувати безпілотниками.

Відповідну програму збираються тестувати на території окупованих Луганщини та Донеччини, а також у бурятії, калмикії та чечні.

Для дітей від 14 до 18 років росіяни створять центри патріотичного виховання та військово-спортивної підготовки.

До програми планують включити вогневу та інженерну підготовку, керування безпілотниками тощо.

І все це на фоні того, що в захоплених у 2022 році містах узимку мерзнуть люди. А в Рубіжному, до прикладу, руйнується система централізованого водопостачання. Вода в трубах перетворюється на лід, що у підсумку порушує цілісність труб. Замінювати вже пошкоджені ділянки у місцевого житлово-комунального господарства нічим.

Як і нікуди госпіталізувати поранених. Так, у зв’язку зі значною їх кількістю так званим «указом» окупаційної влади під потреби військових передані лікарня № 15 у Ювілейному під Луганськом та лікарня № 3 в самому Луганську.

Збільшується і кількість загиблих. Про результати ураження у «гостьовому будинку жданова» у Кадіївці вже повідомлялося. А от поблизу Новоайдара в ніч з 12 на 13 грудня знищено понад 15 військовослужбовців збройних сил російської федерації.

Також за минулу добу підрозділи Сил оборони України відбили атаки російських загарбників в районах Новоселівського, Червонопопівки і Білогорівки.

На Куп’янському та Лиманському напрямках російських обстрілів з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії зазнали райони Новоселівського, Стельмахівки, М’ясожарівки, Греківки, Площанки, Невського, Червонопопівки і Піщаного.

Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України уразили 2 пункти управління та 4 райони зосередження особового складу противника.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0YyfvUe9mCL595SJEJZpEtpckiFuW...]]>